Ga direct naar de inhoud.

Bent u ons nieuwe bestuurslid in de Huurdersraad?

foto Bent u ons nieuwe bestuurslid in de Huurdersraad?

Bericht van Huurders Wonen Wateringen

Ons bestuur heeft nu zeven leden. Graag willen we uitbreiden met een voorzitter en een secretaris. Om mee te kunnen doen zijn geen diploma’s nodig. ‘Boerenverstand’ en interesse in huurderszaken staan voorop. Ook een brede afspiegeling van de huurders bij Wonen Wateringen vinden we belangrijk. Met name jongeren, huurders met huurtoeslag en huurders die de rol van voorzitter of secretaris op zich willen nemen, zijn van harte welkom. Ons motto is: taken verdelen en kennis bij elkaar brengen. Ieder bestuurslid heeft een eigen perspectief op zaken. Op dit moment zijn vooral de organisatorische, financiële en bouwkundige blik vertegenwoordigd. Vergaderingen met ons bestuur of met de bestuurder zijn eenmaal per maand. Alleen bij dringende zaken wordt er een extra vergadering ingepland. Denk jij, denkt u: daar wil ik graag mijn inbreng aan toevoegen!? Stuur dan een mail aan info@wonenwateringen.nl met contactgegevens en eventuele vragen. Wij nemen dan zo snel mogelijk contact op. Bellen kan natuurlijk ook: 06 52 31 16 60.

De vacaturetekst is te downloaden onderaan deze pagina.

Downloads met meer informatie